צמידים

שורש

 המילה "צמיד" לקוחה מהשורש צ.מ.ד שמרמז על היותו צמוד ליד. 

תפקיד

תפקידו של הצמיד הוא לרוב לקישוט הגוף או ליתר דיוק קישוט והדגשת והזרוע. הוא נועד למשוך את העין אל היופי של היד. מאז ימי קדם גברים ונשים עונדים צמידים
כאביזרי אופנה.

אזכורים בתנ"ך

 "וַנַּקְרֵב אֶת קָרְבַּן יְהוָה אִישׁ אֲשֶׁר מָצָא כְלִי זָהָב אֶצְעָדָה וְצָמִיד טַבַּעַת עָגִיל וְכוּמָז, לְכַפֵּר עַל נַפְשֹׁתֵינוּ לִפְנֵי יְהוָה."(במדבר, פרק לא, פסוק נ)

" וְכֹל כְּלִי פָתוּחַ אֲשֶׁר אֵין צָמִיד פָּתִיל עָלָיו, טָמֵא הוּא." (במדבר, פרק יט, פסוק טו)

הגדרה מויקיפדיה

צמיד הוא תכשיט בצורת רצועה שקושרים סביב פרק כף היד. חומרים נפוצים שמהם מכינים צמידים כוללים מתכתעורבדחומרים פלסטיים. לעתים יש על צמידים תכשיטים,אבנים טובות, קישוטים מעץ, ו/או קישוטים מעצם. צמידים משמשים גם למטרות זיהוי רפואיות. דוגמאות לזיהוי רפואי כוללות צמידים לזיהוי חולים עם אלרגיה ותגי זיהוי לחולים(בייחוד תינוקות).

האם ידעת ?

צמיד הפלא

יש צמיד שנקרא צמיד לוקאי. יש בו שתי חרוזים אשר אחד מכיל בוץ מים המלח (המקום הנמוך ביותר בעולם) והשני מכיל מים מפסגת האוורסט (המקום הגבוה ביותר בעולם). בהיותו נושא ניגודים קיצוניים אלה הצמיד אמור להשרות הרגשה של איזון פנימי ורוגע נפשי. הצמיד זכה לפופולריות גדולה בכל העולם. מסופר על אנשים שרצו לבדוק האם באמת החומרים הנ"ל נמצאים בתוך החרוזים אז הם ניסרו את החרוזים. בחרוז אחד באמת מצאו בוץ כלשהו - אולי זהו הבוץ מים המלח. ובחרוז השני שאמור להכיל מים מהאווורסט לא מצאו כלום. אולי המים הקדושים התאדו ? 

סינדרום חיקוי ידוענים
כן, יש מחלה פסיכולוגית כזאת. בתנ"ך זה נקרא עבודת אלילים. מהי הדרך הטובה ביותר לפרסם ולשווק צמיד או תכשיט חדש ? לתת לסלבריטי לענוד אותו ולפרסם את התמונה. דרך אגב זה נכון לגבי כמעט כל דבר - בגדים, מכוניות ומוצרים אחרים. זאת משום שלאנשים יש תכונה לחקות ידוענים. ראו לדוגמא כיצד צמיד החוט הקבלה האדום הפך ללהיט לאחר שראו את מדונה עונדת אותו.  
צמידים של רני שוקת

צמיד רני שוקת

נוהל ביטול עיסקה

היה ולאחר ביצוע העיסקה התחרט הקונה ויבקש לבטלה אנו נכבד את בקשתו ונחזיר לו את כספו.
אם המוצר כבר נשלח אליו עליו קודם לשלוח אותו בחזרה אלינו במצב חדש, לא פגום ולא משומש.זמן אספקה

אנו מתחייבים לשלוח את המוצר הנרכש תוך 2-3 ימי עסקים בדואר רשום רגיל בתוך הארץ (שבדרך כלל לוקח כמה ימים להגיע ליעדו).

תמורת תוספת במחיר ניתן גם לשלוח את המוצר בדואר אקספרס שמגיע תוך 24 שעות ליעדו.נוהל הגנת פרטיות

אנו מתחייבים לא להעביר את פרטי הלקוחות שלנו לצד ג.אחריות

היה והקונה קיבל מוצר פגום או שונה ממה שציפה אנו מאפשרים לו להחזיר אותו תמורת החזר כספי מלא, וזאת במסגרת זמן שלא עולה על שבוע מזמן קבלתו את המוצר.

וזאת גם בתנאי שהקונה יחזיר את המוצר במצב חדש לחלוטין.

מוצר שנעשה בו שימוש והתבלה לא יתקבל.
x

#{title}

#{text}

#{price}